Metinlerinizi Yayımlanmaya Uygun Hale Getiriyoruz!

Profesyonel Tashih Hizmetleri

Image

Doğru, hızlı, hatasız ve özenli tashih çalışmalarımızla hizmetinizdeyiz. Uygun fiyatlarımızla akademisyenlerin, öğrencilerin, yazarların, şairlerin ve edebiyatçıların çalışmalarını destekliyoruz.

Tashih:Bir metnin yazım kurallarına uygun yazılmasını, metnin baskı öncesi hazırlanmasını ve editörlerin sıkı okumalarıyla gerekli düzeltmelerin yapılmasını tashih olarak adlandırıyoruz. Bizim “düzeltmen” ya da “redaktör” dediğimiz bu işi yapan kişilere eskiden musahhih denirdi.

Düzelti, Redaksiyon, Editörlük

Bireysel ve kurumsal yazılarınızın; kitap, broşür, makale, söyleşi, dergi yazıları ve her türlü edebi metninizin yazım kurallarına göre düzenlenmesi ve yayımlanmaya uygun hale getirilmesi için profesyonel destek sunuyoruz.

tashih.net | duzelti.net

Anasayfaya Git

Hakkımızda

Image

Her tür yazılı metnin Türkçe yazım kurallarına uygun bir hale getirilmesi için hizmet vermekteyiz. Yazar, şair ve edebiyatçılardan oluşan editörlerimiz yazın, edebiyat ve yayımcılık dünyasında yetişmiş, dil bilinci gelişkin profesyonellerden oluşmaktadır. Redaksiyon, düzeltme ve editörlük hizmetlerimizi kaliteden, özenden ve güvenden asla taviz vermeden sunuyoruz. Yazarlar, şairler, edebiyata ilgi duyanlar, anı, öykü, şiir, roman, hatıra ve değişik mesleki konularda yazı yazanlar; ödev ve tez hazırlayan öğrenciler ve öğretim görevlileri, değişik iş kollarında yazışmalar yapan kişi ve kurumlar hizmetlerimizden yararlanabilirler.

Bize metinlerinizi gönderin, size uygun fiyatlarla, hızlı, kaliteli ve güvenli bir şekilde metinlerinizi yayımlanmaya hazır hale getirelim. Metinlerinizi büyük bir güven içinde bize ulaştırabilirsiniz. Editörlerimiz dışında hiçbir şekilde üçüncü kişilere gösterilmeyecek, işlemler bittikten sonra metnin sahibinin izni ve onayıyla arşivimizden silinecektir.

Bize Ulaşın, işlerinizi kolaylaştıralım.

Neler Yapıyoruz?

  • Profesyonel Düzelti
  • Uzman Ekip Çalışması
  • Yüksek Lisans Tezlerinin Redaksiyon
  • Ödev Hazırlama ve düzenlem
  • Yazar Adaylarına Destek

Ekibimiz

Yazar, şair ve edebiyatçılardan oluşan editörlerimiz yazın, edebiyat ve yayımcılık dünyasında yetişmiş, dil bilinci gelişkin profesyonellerden oluşmaktadır.

duzelti.net – tashih.net

Anasayfaya Git

Hizmetlerimiz

Bireysel ve kurumsal yazılarınızın; kitap, broşür, makale, söyleşi, dergi yazıları ve her türlü edebi metninizin yazım kurallarına göre düzenlenmesi ve yayımlanmaya uygun hale getirilmesi için profesyonel destek sunuyoruz. Web sitelerinizin içeriklerinin düzenlenmesi, reklam metinlerinizin hazırlanması da çalışmalarımız arasında yer almaktadır. Roman, öykü, deneme ve diğer edebi metinlerinizin yayım öncesi son okumalarını yapıyor, yayımlanmaya hazır hale getiriyoruz.

Image

Düzelti Hizmetleri

Profesyonel düzelti hizmetleri Devamı…

Image

Tashih Hizmetleri

Profesyonel düzelti hizmetleri Devamı…

Image

Edebiyat

Edebi metinlerin redaksiyonu. Devamı…

Image

Editoryal Destek

Yazar adaylarına editoryal destek. Devamı…

Anasayfaya Git

Referanslar

Pek çok kurumun metinlerinin, internet sayfalarının içeriklerinin hazırlanmasında veya düzenlenmesinde katkılarımız olmuştur. Hem web sayfaları oluşturma hem de web sayfalarına içerik hazırlama veya üretilmiş olan içeriğin tashih işlerini yapma, hizmetlerimiz arasında yer almaktadır. Aşağıda referanslarımızdan bazıları bulunmaktadır.

Anasayfaya Git

İletişim Bilgileri

Mail: [email protected]

Tel: 0543 532 96 28